Rock müziği ve pop müziğinin iki çok popüler erkek vokali merakla beklenen yeni albümlerini 1 Nisan’da çıkarmaya hazırlanıyor. İşte albümlerin detayları:

Emre Aydın – Kağıt Evler

2006’daki efsanevi çıkışının ardından yurt içinde ve yurt dışında önemli ödüller toplayan Emre Aydın, şimdiden çok konuşulan albümüyle geri dönmeye hazırlanıyor. “Kağıt Evler” isimli çalışmada 10 şarkı var. İsveç’teki meşhur Mr Radar Music Stüdyoları’nda Mats Valentin prodüktörlüğünde kaydedilen albümün çıkış parçası “Bu Yağmurlar” oldu. Şarkı Murad Küçük’ün çektiği klibiyle ilgi toplamaya devam ediyor. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Albüm Sony Music etiketiyle 1 Nisan’da raflarda olacak. Daha önceden internet ortamında paylaşılan Haris Alexiou bestesi “Fevgo”nun adaptasyonu “Beni Unutma” albüme dahil edilmemiş. Dahil olan şarkılar şunlar:

 1. Bu Yağmurlar
 2. Alıştım Susmaya
 3. Hoşçakal
 4. Tam Dört Yıl Olmuş
 5. Duymak İstiyorum
 6. Ayrı Ayrı
 7. Kimse Olmadı Senin Gibi
 8. Geniş Zamanlar Yok
 9. Son Defa
 10. Kağıt Evler

Ferhat Göçer – Biz Aşkımıza Bakalım

Son üç albümüyle toplam 1 milyondan fazla satış yapan Ferhat Göçer‘in son iki ürünü “Çok Sevdim İkimizi” albümünün remixleri ve “Götür Beni Gittiğin Yere” şarkısıyla genişletilmiş versiyonuydu. Şarkıcı şimdi yepyeni şarkılardan oluşan albümüyle karşımızda. Her zamanki gibi dev isimlerle çalışan Göçer’in albümüne Sezen Aksu ve Nazan Öncel şarkılarıyla, Ozan Doğulu ise aranjör olarak katkıda bulunuyor.

Çalışmanın son şarkısı “Senede Bir Gün”de Ferhat Göçer’e Nesrin Sipahi’nin sesi eşlik edecek. Albüm fotoğrafları ise Deniz Akel’in ellerine teslim edilmiş.

 1. Ah Yıllar (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
 2. Bunları Boşver (Söz: Sinan Akçıl Müzik: Marwan Khoury)
 3. Üzüm (Söz: Zeki Güner Müzik: Zeki Güner- Sonay Yağız)
 4. Vefası Eksik Yarim (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
 5. Yanındayım (Söz & Müzik: Ersel Serdarlı)
 6. Kızım (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
 7. Biz Bu Değiliz (Söz: Zeki Güner Müzik: Ferhat Göçer)
 8. Zifiri (Söz & Müzik: Rüzgar Pehlivan)
 9. Kalp Kırılsa Da Sever (Söz & Müzik: Ravi İncigöz)
 10. Bırak Konuşsunlar (Söz & Müzik: Nazan Öncel)
 11. Senede Bir Gün (ee. Nesrin Sipahi) (Söz: Sadık Şendil Müzik: Şekip Ayhan Özışık)