Geçtiğimiz hafta ?Pişmanlar Cehennemi? isimli ilk albümünü yayınlayan Pelin Suade, evinde basın mensuplarına özel bir davet vererek albüm heyecanını onlarla birlikte kutladı. Geceye katılan radyocu, köşe yazarı, televizyoncu ve müzik blogger’ı misafirleriyle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Pelin Suade konuklarına kendi hazırladığı ikramları sundu.

Pelin Suade nin komşusu olan şarkıcı Pamela partiye sürpriz bir ziyaret yaparken, Hande Yener’in oğlu başarılı DJ Çağın Kulaçoğlu, geceye müzikleriyle renk kattı.

Geçen yılın çok konuşulan şarkısı ?Apaçi? projesine vokal yaparak ?Apaçi Aşkı? şarkısını yorumlayan, ekranların sevilen yüzü Pelin Suade profesyonel müzik yaşantısına ?Pişmanlar Cehennemi? ismini verdiği albümüyle merhaba dedi. Pop tarzında hazırlanan albüm, 7 şarkı, 2 akustik versiyon, 1 karaoke olmak üzere toplam 10 parçadan oluşuyor.

Albümdeki şarkıların söz, müzik ve aranjeleri Sinan Kayabaşı‘ya ait. Albüm Serbesler Müzik ve Seyhan Müzik iş birliğiyle 5 Haziran’da müzik marketlerde yerini aldı. Pelin Suade ilk video klibini albümüyle aynı adı taşıyan ?Pişmanlar Cehennemi? şarkısına çekti. Klibin yönetmenliğini Gökmen Turnalı üstlendi.