Müzik dünyası tarafından tanınsa da müzik dinleyicileri yeni bir isimle buluşuyor. Bugüne kadar Sezen Aksu, Nükhet Duru, Hande Yener gibi Türkçe Pop’un büyük isimleriyle çalışmış olan Bülent Nargaz ilk teklisiyle 17 Haziran’da raflardaki yerini aldı. İki Ajda Pekkan klasiği “Bir Günah Gibi” ve “Palavra”nın seslendirildiği çalışma eski şarkıları içermesine rağmen kulağa oldukça yeni gelen bir iş. Şarkıların birer remixi de diske dahil edilmiş.

“Bir Günah Gibi” ve “Palavra”nın sözleri Fikret Şenes’e ait, besteleri ise yabancı kaynaklı. Projenin müzik direktörü Oğuz Çetiner ilkinin, Erdinç Erdoğdu ise ikincisinin remixine imza atmış. Klip de bu yıl daha popüler olan “Bir Günah Gibi”ye çekildi. Video versiyonunun düzenlemesi yine Oğuz Çetiner’e ait, klibin yönetmeni ise Baran Gündüzalp. İki günde çekilen videonun yapımcılığını Arıza ekibi üstlenmiş.

Proje ekibinin, eski şarkıları yenilemektense eski tadın korunduğu yepyeni şarkılar oluşturmak niyetiyle hazırladığı çalışma Nargaz’ın farklı, hem maskülen hem feminen tatlar taşıyan yorumuyla bunu başarmış gibi duruyor. Klibi aşağıda izleyebilir, şarkı sözlerini görüntüleyebilirsiniz.

BİR GÜNAH GİBİ

Bir sayfa kopuyor zamandan
Ayrılırken sen yanımdan
Bu aşkın daha en başından
Korkuyordum ben sonundan

Bir günah gibi gizledim seni
Kimse görmedi seninle beni
Ağlarken içim güldü gözlerim
Bir günah gibi gizledim

Ne bugün ne de yarından
Beklediğim ne kaldı
Beni o gün senden kıskanan
Resimler de sarardı