Bu yaz kalbinizin boş yerlerine sadece Tarkan talip değil. Manken Nilay Dorsa nakaratına “bu yaz, adımı kalbine yaz” diye girdiği “Aşk Plajı” şarkısını içeren mini albümü için gün saymakta. 5 şarkı ve 1 versiyon içeren “Afrodizyak” isimli disk 3 Ağustos’ta raflarda olacak. Albümün ekibi ise bir hayli ilginç isimlerden oluşuyor.

“Showgirl” ve “elektronik” kelimeleri etrafında şekillenen projenin müzik direktörü ve aranjörü Erol Temizel. Çalışma Murat Güneş, Erem Yıldız ve Koray Berberoğlu besteleriyle tamamlanacakken son anda Zülfü Livaneli’nin jestiyle “Leylim Ley” de dahil olmuş. Albümde bu meşhur şarkının elektronik versiyonunu Nilay Dorsa’nın sesinden dinleyeceğiz.

Tamer Aydoğdu yönetiminde çekilen klibiyle diskin çıkış şarkısı Murat Güneş imzalı “Aşk Plajı” oldu. 20 saat süren çekimlerde yapılan müzik türüne uygun olarak inorganik ne varsa kullanılmış. Uzay gemisi, ışınlanmak ve “electronik girl” anahtar kelimeleriyle tanıtılan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Seyhan Müzik etiketli çalışmada “Aşk Plajı”, “Afrodizyak” (M. Güneş), “Harbie Kız” (E. Yıldız) , “Don Juan” (K. Berberoğlu), “Ley Lim Ley” ve “Aşk Plajı” (Electro Trip) Remix Version şarkıları yer alıyor.

Not: Haberde yazım hatası bulunmamaktadır. Şüpheli gözüken kelimelerin tümü şarkıcının resmi websitesindeki halleriyle kullanılmıştır.