MÜYAP’ın verilerine göre 2008’i dijital ortamda şarkıları en çok satılan sanatçı olarak kapatan Aslı Güngör, 2009’da da bu ünvanını korudu. 2008 yılında Kalp Kalbe Karşı’nın ilk hazırlanmış solo versiyonuyla yaklaşık 700.000 dijital kopya satan, düet versiyonlarıyla bunu 1 milyon 200 bin’e çıkaran Güngör senenin Dijital Satış Şampiyonu ilan edilmişti.

2009 başında çıkardığı solo albümüyle ve özellikle çıkış şarkısı “Son Öpücük”le yıl boyunca gündemde kalan şarkıcı dijital platformlarda egemenliğini devam ettirmiş gibi görünüyor. Aslı Güngör’e ait şarkıların 2009 yılı içerisindeki dijital satışları toplam 2 milyon 700 bin adeti buldu! “Son Öpücük” ve  “Aşk Her Şeye Değer” hitlerinin önemli katkısıyla elde edilen bu rakam günümüz piyasasında sanal ortamda satın almaların ne kadar ciddi bir boyuta eriştiğini belgeliyor. Bunun yanında Aslı Güngör’ün mevzubahis solo albümünün mekanik satışları da Haziran 2009 itibarıyle 40.000 barajını aşmıştı.

Aslı Güngör’ü, ikinci çalışması “Aşk Alev Aldı” ile şu an “yeni çıkanlar” raflarında görebilirsiniz. “Ben de Dahil” şarkısıyla çıkış yapan diskin ikinci klibi isim şarkısına gelecek.