En son “Uzun Yol Şarkıları” albümünün açılış şarkısı “Üzgünüm”e çektiği videoyla gündeme gelen Gülben Ergen yeni albümünün hazırlıklarına devam ediyor. Şarkıcının Gülşen’in yazdığı bir şarkıyı söyleyeceği ile ilgili haberlere Gülşen “Evet öyle bir plan var ama henüz kesin değil, düşünme aşamasındayım” şeklinde cevap verdi. Düşünme aşamasını geçen şarkı yazarları arasında ise Sinan Akçıl var. Gülben Ergen 20.000 dolar karşılığında Akçıl’dan “Aşkım” isimli şarkıyı aldı. İkili en son “Aşk Hiç Bitmez” albümünde bir araya gelmiş ve Akçıl, müzik çevrelerinde pek hazzedilmeyen “Bay Doğru” şarkısının sözlerine imza atmıştı.

Aynı zamanda aktif bir Twitter kullanıcısı olan Gülben Ergen bu platform üzerinden bir şarkı anlaşması daha yapmış olabilir. Geçtiğimiz günlerde Ayşe Özyılmazel mesajları vasıtasıyla Mert Ekren’le yeni bir şarkı yaptıklarını haber vermiş, daha sonra da şarkının Gülben Ergen’e gittiğini anons etmişti.

Yeni albümü beklerken Üzgünüm videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Gerçek Pop’u twitter’da takip etmek içinse buraya tıklayın.