Asmalımescit’in yepyeni mekanı Lavi Teras yüzyıllık tarihi bir binanın teras katında muhteşem manzarası eşliğinde kaliteli müzik performanslarıyla önceki gece kapılarını açtı. Açılış gecesinde sahne alan Emir Ersoy ve Ayça Varlıer davetlilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu?

Açılış gecesinde davetliler arasında, Özgü Namal, Yonca Evcimik, Sait Sökmen, Serdar Şenel, Faruk Karaçay, Beyti Engin, Aslı Omağ, Güven Kıraç, İzzet Öz, İlgi Gövsa, Mustafa Uzunyılmaz, Nurcan Sabur, Yaşar Kurt, Zeyno Gönenç gibi isimlerin yanı sıra çok sayıda iş adamı ve radyo DJ?i katıldı.

Gecenin sürprizi Özgü Namal?ın ısrarlara dayanamayıp sahne de şarkı söylemesi oldu. Geç saatlere kadar eğlenen davetliler Lavi Teras’ta manzara eşliğinde keyifli saatler yaşadılar?

Lavi Teras, dünya mutfağından lezzetli yemekleri sunarken Haliç manzarası eşliğinde keyifle vakit geçireceğiniz  yepyeni bir mekan. Toplamda 500  kişilik kapasiteye, 2 ayrı bar ve  iki ayrı sahneye sahip. Performans katında canlı müzik dinletilerinin yer alacağı gecelerde birbirinden önemli müzisyenleri ağırlayarak şüphesiz  Asmalımescit?in vazgeçilmez mekanı olmaya aday olacak.

Haftanın 7 günü hizmet verecek olan mekan sürpriz isimlerle canlı performans geceleri ile de  faaliyet verecektir.