Popun kraliçesi Madonna yeni teklisinin kapağını dünyayla paylaştı. “Give Me All Your Luvin” adlı şarkı, “MDNA” adlı yeni Madonna albümünün ilk single’ı olacak.

Şarkı demo haliyle bundan önce internete sızmış ve dünya çapında konuşulmuştu. Final hali ise Nicki Minaj ve M.I.A’in de katılımıyla tamamlandı. Şarkının MegaForce tarafından yönetilen ve Aralık’ta çekilen klibi ilk kez 2 Şubat’ta “American Idol” programında gösterilecek. 3 Şubat’ta Amerikan radyolarına ve dijital portallere dağıtımı yapılacak parça, 5 Şubat’ta ise Amerika’da her yıl en çok izlenen televizyon olayı olan Super Bowl’da yer alacak. Organizasyonun bir efsaneye dönüşen devre arası gösterisi bu yıl Madonna tarafından yapılacak ve şarkıcı yeni şarkısını ilk kez canlı seslendirecek.

Şarkının prodüktörü Madonna ve Martin Solveig. Yazarları ise Madonna, Martin Solveig, Nicki Minaj, M.I.A. ve Michael Tordjman. Tekli kapağı Mert & Marcus imzası taşıyor. Gelecek olan albümün fotoğrafları da ikiliye emanet edildi.

Şarkı, Madonna’nın Live Nation organizasyon şirketiyle yaptığı “360 anlaşma”sının ilk ürünü. Bu tip anlaşmalar sayesinde şirket, sanatçının albümlerinin, konserlerinin ve diğer ürünlerinin yapımcısı oluyor ve tüm gelirlerinden de pay alıyor. Teklinin dağıtımı ise Universal Music’in şirketlerinden olan Interscope tarafından yapılacak.

Şarkının klibini izlemek için tıklayın.