Canlı performansların aranılan ismi ve ülkenin en popüler orkestralarından olan ENBE Orkestrası, yeni albümüyle raflara döndü. 2007 tarihinde kendi ismiyle hazırladığı albümle çıkış yapan grup, artık kapakta logosuyla ve tanınmamış yeteneklerle yetinmiyor. “Kalbim” isimli yeni diskte Tarkan, Ajda Pekkan, Müslüm Gürses gibi üst tabakanın en tepesinden yorumcular mevcut. CD kabında ise şef Behzat Gerçeker başta olmak üzere müzisyenler kamera önüne geçmiş.

DMC etiketli albümün çekici tarafları saymakla bitmiyor. Diskte Tarkan yorumlu bir Sezen Aksu şarkısı olan “Herşeye Rağmen”, Müslüm Gürses’ten “Kalbim”, Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın’dan “Eksik”, Ajda Pekkan ve Eren Sandal’dan “Sev Beni” ve Ziynet Sali‘den “Dolaşayım Damarlarında” şarkıları var. 2007 albümünde “Yeniden Başlasın”ı seslendiren, 90’ların sevilen ismi Ayşen, bu çalışmada da “Korkak Kız”a ses veriyor.

“Kalbim”de sadece yerli şarkıcılara değil yabancılara da yer var. Grammy ödüllü Jose Feliciano ve Fransız müzisyenler Jean François Michael ve Christian Adam bu albüm için birer eser yorumladılar. İlk klip olarak Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın düeti “Eksik”i yakında ekranlarda göreceğiz. 10 Aralık’ta raflara çıkan diskin içeriği şu şekilde:

 1. Herşeye Rağmen (Tarkan) (Şarkı ismi albüm baskısından alınmış, yazım hatası düzeltilmemiştir)
 2. Eksik (Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın)
 3. Sev Beni (Ajda Pekkan & Eren Sandal)
 4. Düşünme Hiç (Aytekin Kurt)
 5. Kalbim (Müslüm Gürses)
 6. Dolaşayım Damarlarında (Ziynet Sali)
 7. Yağmur Ağlıyor (Mustafa Ceceli)
 8. Korkak Kız (Ayşen)
 9. Doğum Günün Kutlu Olsun (Ali Erenus)
 10. Rain (Jose Feliciano)
 11. Si L’amour Existe Encore (Jean François Michael)
 12. Si Tu Savais Combien Je Taime (Christian Adam)