Günümüzün en aktif müzik şirketlerinden DMC, 20 Mayıs tarihinde üç yeni tekliyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Gökhan Özen‘in “Daha Erken” ve Petek Dinçöz‘ün “İşte Böyle Morarırsın” çalışmaları beklediğimiz ürünlerken, asıl sürpriz 90’ların sevilen sanatçısı Rüya Ersavcı’dan geldi.

PETEK DİNÇÖZ – İŞTE BÖYLE MORARIRSIN

Sanatçı en son geçtiğimiz yıl sonu “Bana Uyar” isimli bir tekli hazırlamıştı. Bu diskten “Tırlattım”ı ön plana çıkarmayı tercih eden Dinçöz, arayı çok açmadan yeni bir çalışmayla karşımızda. “İşte Böyle Morarırsın” isimli CD’de iki şarkı yer alıyor. Bunların ilkinin ismi “Kibarca”, ikincisinin ismi ise “Morarırsın”.

GÖKHAN ÖZEN – DAHA ERKEN

Eylül ayında çıkarmayı planladığı albümünün ilk teklisi olarak “Daha Erken”i seçen Gökhan Özen, çalışmayı CD formatında piyasaya sürüyor. Söz ve müziği kendisine ait olan parçanın, Erhan Bayrak imzalı orijinal düzenlemesiyle beraber, diskte Burak Yeter, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı’nın versiyonları da yer alacak. Şarkının bir dizesinde İstanbul’a seslenen Özen, bu kısmı farklı şehirlere göre ayrı ayrı düzenlediğini açıklamıştı. “Daha Erken”i aşağıda dinleyebilirsiniz.

RÜYA ERSAVCI – ADI AŞK YA

90’larda “İstemiyorum Baba” ve “İzle Beni” şarkılarıyla ciddi bir çıkış yakalayan, sonrasında daha ciddi bir bakış açısıyla hazırladığı ve kendi hayran kitlesini edinmiş “Akşam Delisi” albümü çıkartan Rüya Ersavcı o günden bugüne müzik adına sessiz kalmış, sadece bir ninni albümü kaydetmişti. Şarkıcı 20 Mayıs’ta yeni teklisiyle dönmeye hazırlanıyor. “Adı Aşk Ya” isimli diskte sadece şarkının orijinal versiyonu yer alacak. Bakalım bu parça Ersavcı’nın geri dönüş yolunu açacak mı? Şarkının videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.