Şu Anda Test Yayınındadayız (09.02.2010)

Ulaştığınız site, GerçekPop.com, Türk Pop?undaki veri tabanı ve profesyonel eleştiri portalı eksikliğini gidermek için hazırlanmaya başladı. Açılış gününde yaklaşık 2000 sayfalı bir internet sitesi olarak karşınızdayız.

Türk Pop?un on yıllardır süregelen geçmişini düşününce herkesi kapsayan bir veri tabanı olmamız için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Ancak sonunda ?oraya? varacağımıza inanıyoruz.

Piyasaya çıkan en son albümlerin eleştirilerini burada okuyabileceksiniz. Bunların ismine ?Gerçek Pop Yazıları? dedik. Ana akım pop piyasasını tarafsızca değerlendiren yayın organları ya yok ya da biz bulamadık. Bu boşluğu doldurabileceğimizi ya da en azından bir başlangıç yaparak bu işi bizden daha iyi yapacaklara ?başlamak? için ilham verebileceğimizi düşünüyoruz.

Sitede aynı zamanda resmi Türkiye şarkı listesine, okuyucuların oylarına ve ilgisine göre sanatçıların sıralandığı haftalık StarMetre listesine ulaşabilirsiniz.

Bunların haricinde en son çıkan albümlerin bilgilerine, müzik dünyasıyla ilgili son haberlere, yaklaşan konser etkinliklerine ve sanatçıların diskografilerine erişebilirsiniz.

Başlangıç için bu kadarını yapabildik :) İyi okumalar?

LÜTFEN TÜM EKSİKLERİMİZİ VE İSTEKLERİNİZİ BİLDİRMEKTEN ÇEKİNMEYİN.

Gerçek Pop Ekibi