2006 yılında çıkardığı “%100 Nez” albümünden bu yana yeni albüm hazırlamayan Nez, yeni çalışması “Nez Zamanı” ile geri döndü. “Oldu Mu?”, “Ben De İstemem”, “Depresif Kukla” ve “Oldu Mu (Club Remix)” parçalarından oluşan çalışmanın çıkış şarkısı Sezen Aksu’nun yıllar önce yorumladığı “Oldu Mu?“. Sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Onno Tunç’a ait olan şarkının 2011 versiyonu Erdem Kınay tarafından düzenlendi. Şarkının club remixi ise Lütfü Ülken imzası taşıyor.

“Ben De İstemem” şarkısının müziği ve düzenlemesi yine Erdem Kınay tarafından yapıldı. Şarkının sözleri Gökhan Şahin’e ait. “Depresif Kukla” nın müziği Kaan Gökman, sözleri ise Nez imzası taşıyor.

“Oldu Mu?”nun klibi Filmline ekibi tarafından, Murad Küçük yönetmenliğinde, K. Ulaş Elgin, Bedran Güzel yapımcılığında çekildi. Görüntü yönetmeni olarak Robert Benavides, kurguda Ayhan Çetiner imzasını görüyoruz.

Klip aynı zamanda orijinalliği tartışılan işlere bir yenisini daha eklemiş oldu. “Oldu Mu?” videosunu ve çok benzetilen Nyusha – Ne Perebivay videosunu aşağıda izleyebilir, şarkı sözlerini görebilirsiniz.

OLDU MU?

Gel haydi yine bir daha dene
Belki olur bu son deneme
Hiç düşündün mü ne zor anlatmak
Kendini yeni birisine
Dur öyle hemen, yok, olmaz deme
Bir an olsun düşün yeniden
Ay bu ne öfke nedir acelen ayrılmak için telaş ne

Her zaman böyle birisin
Hep öfkene yenilirsin
Her zaman bir neden bulur
Ya kendini ya beni üzersin

Oldu mu şimdi oldu mu ya
Anlamak istemiyorsun ne demek istediğimi
Oldu mu şimdi oldu mu ya
İnan ki benden farklı değil yeni bir sevgili