Kral Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında 2 Ağustos akşamı Sertab Erener sahnedeydi. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ni ağzına kadar dolduran şarkıcı son albümü “Rengarenk” ağırlıklı olmak üzere eğlenceli bir repertuar seslendirdi.

Konsere “Rengarenk” ve “Koparılan Çiçekler” şarkılarıyla başlayan sanatçı 4 kostüm değiştirdi, 3 dansçı kullandı, 2 bis yaptı ve 1 de sunucu ağırladı. “Lokal Anestezi” adlı sahne talk show’unun yaratıcısı Erim Özşen‘in anonsları ve sürprizleriyle keyiflenen performans oturmalı düzene rağmen seyircinin de katılımını elde etti.

Erener son albümünden “Açık Adres”, “Asla“, “Bir Damla Gözlerimde”, “Bir Çaresi Bulunur”, “İkimiz Bir Fidanın” şarkıları yanında eskilerden “Aslolan Aşktır”, “Vur Yüreğim”, “Zor Kadın”, “Yolun Başı“, “Everyway That I Can”, “Kumsalda”, “Bahçede”, “Aşk” şarkılarını seslendirdi. “Yanarım“ın remixlenmiş versiyonunu hesaba katınca konserde temsil edilmeyen tek Sertab albümü “Aşk Ölmez” idi. Şarkıcı ana performansı “Bu Böyle” ile sonlandırdı, bislerde ise sırasıyla “Rengarenk” ve “La’l” şarkılarını söyledi.

Kral Harbiye Açıkhava Konserleri 8 Ağustos’a kadar devam ediyor. Etkinlikleri sitemizin sol şeridinden takip edebilirsiniz.