Sana Tebrikler” isimli ilk albümüyle dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Serdar Şenel aynı zamanda yepyeni bir müzik firmasının da ilk yüzü olacak. BestImage Music Production etiketli çalışma geçtiğimiz günlerde radyocular ve çeşitli müzik editörlerine tanıtıldı. Çıkış şarkısının belirlenmesi için bir ankete ev sahipliği yapan gecede müzik şirketinin yenilikleri de belirtildi.

Bir albüm prodüksiyonunun her şeyini üstlenmeyi planlayan BestImage, müzik üretimi, video klip üretimi, fotoğraf ve görsel tasarım çalışmaları, web tasarımı, PR ve promosyon alanlarında faaliyet gösterecek. Şirketin ekibi ve ekipmanıyla gerçekleştirilecek bu çalışmaların yanında basın ve halkla ilişkiler konusunda da yenilikçi fikirler uygulanacak. “Sana Tebrikler” albümü böyle bir sürecin ilk meyvesi olarak önümüzdeki günlerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Çalışmanın tüm söz ve müzikleri Serdar Şenel’e ait, aranjeler Erhan Bayrak, Erdem Yörük ve Levent Demirbaş’a teslim edilmiş. Şarkıcının abisi Saygın Şenel’i prodüktör koltuğunda görüyoruz. Müzik koordinatörü olaraksa tanıdık bir isim, Cihan Okan yardımcı olmuş.

Serdar Şenel’in marifetleri şarkı yazarlığı ve yorumculuğuyla sınırlı değil. Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı mezunu Şenel, ABD’de katıldığı workshop’lar ve yürüttüğü kampanyalarla beraber 90’a yakın kurum ve kuruluşa kimlik tasarımı ve markalaşma konusunda hizmet vermiş bir isim. 2004’de Fransa Melissa Enstitüsü’nün uluslararası fotoğraf yarışmasından Jüri Özel Ödülü’ne sahip. Bu özgeçmişten de anlaşılabileceği üzere albümün görsel kurgusu ve kimliğini Şenel bizzat oluşturmuş.

Albüme ismini veren yavaş şarkıyla beraber, diskin hareketli parçaları “Dünya”, “Mastikam” ve “Olsun Olsun” tanıtım gecesinin dikkat çeken şarkıları oldu. Çıkış şarkısı olmak için yarışı hangisinin kazanacağını yakında göreceğiz. Serdar Şenel’e ve yenilikçi şirketine ise şimdiden tebrikler.