Hepsi‘nin dördüncü albümü büyük sürprizlerle geliyor. 9 Mart’ta yayınlanacak olan yeni albümün ismi “Geri Dönüşüm”. Uzun zamandır CD yayınlamayan ve bu arada bir üyeleriyle yollarını ayıran grubun seçtiği isim hem bu geri dönüşe hem de kızların daha önceki bir projesine dikkat çekiyor. Hepsi, Eylül ayında Madame Figaro dergisine özel pozlar verip geri dönüşüm kampanyalarını destekledilerini açıklamıştı.

Albüm 10 şarkıdan oluşuyor. Bunların arasında yaz mevsiminde duyduğumuz Sır, “Fame” şarkısının Türkçesi “Unutma”, Soner Sarıkabadayı’nın yazıp bestelediği “Uğraşma” ve sözü müziği grup üyelerinden Cemre Kemer’e ait “Canıma Değsin” ve “Aptal Kafam” var. Grubun hayran kitlesinin fotoğraflara düşkünlüğü göz önünde tutularak CD 96 sayfalık bir dergi ile satışa sunulacak. Bunun yanında bir de poster mevcut.

Hepsi, önceki plak şirketleri Stardium’la yollarını ayırdıktan sonra DSM Müzik ile anlaşmıştı. Albüm bu şirketin etiketini taşıyacak. Prodüktör olarak da şirketin patronu Ahmet Çelenk’in ismini görüyoruz. Çıkış parçası olarak seçilen “Yeter”in sözü ve müziği Burak Ekinil’e ait. Bu parçanın klibi Süleyman Yüksel yönetmenliğinde çekildi.

Şarkı listesi:

  1. Yeter
  2. Uğraşma
  3. Nükleer
  4. Taktik Ver
  5. Canıma Değsin
  6. İkilem
  7. Aptal Kafam
  8. Çirkin Adam
  9. Sır
  10. Unutma