Gün geçmiyor ki pop müzik piyasasına yeni bir isim katılmasın. Gerçi tek bir şarkıyla bile dinleyicileri heyecanlandırabilen çok az isim çıkıyor ancak yenilere şans vermemek için bir sebep değil bu. 1 Mart itibarıyle Yankı Alper’in 6 şarkı ve çıkış şarkısı Kaç Yazar’ın farklı bir versiyonunu içeren yeni albümü “Yankı” piyasaya çıkıyor. Yankı’nın diğer yeni isimler arasında kaybolmamak için de bir de sürprizi var. Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Nez, “Kaç Yazar” şarkısına hem sesiyle hem de videosunda bizzat konuk oluyor.

Şarkının sportif videosu yönetmen Mustafa Uslu ve Dijital Sanatlar ekibiyle çekilmiş. Nez, sürprizi bozmamak için uzun bir süre gizli kalıp sonra bir açılıyor, pir açılıyor. Dramatik girişinin ardından kendisinden görmeye alıştığımız figürlere geçiş yapan Nez öyle ya da böyle parçanın en çekici taraflarından biri. Yankı’nın ise şarkısından veya yorumundan çok fiziğine güvenilmiş gibi gözüküyor.

“Kaç Yazar” ve albümün son şarkısı “Ne Yapmalı Bilmem” Mert Ali İçelli ve Elif Nun İçelli imzaları taşıyor. Kalan parçaların söz müziği ise Yankı Alper’e ait.