Pop müziğin genç ve başarılı ismi Gönen, “Bahsetme” ile yeniden karşımızda. Çalışma son zamanların en başarılı müzisyenlerini bir araya getiriyor. 2009 yılında bir Soner Sarıkabadayı şarkısı olan ”Vesile” adını taşıyan teklisi ile başarılı bir çıkış yakalayan Gönen, kariyerine ”Bahsetme” ile devam ediyor.

Yaşar Kekeva Plak etiketi ile geçtiğimiz günlerde müzik marketlerdeki yerini alan albümde 6 şarkı yer alıyor. Albüme ismini veren ”Bahsetme” özgün tarzı ile dikkat çeken Eflatun‘un imzasını taşıyor. Bugüne kadar pek çok hit şarkıya imza atan Alper Narman-Fettah Can ikilisi ise albümde ?Selamla? ve ?Geç Babam? isimli şarkılarda karşımıza çıkıyor.

Çalışmada yer alan ?Kalbimin Işığı? parçası Görkem Asmaz’a ait. Gönen?in albümde bir de sürprizi var. Yıllardır başka isimlerden dinlemeye alışık olduğunuz ?Türlü Türlü? isimli türkü, pop-caz enstrümanları ve Gönen?in yorumuyla yeniden hayat buluyor. Albümde aranjör olarak ise Tufan Taş, Gürsel Çelik ve Serkan Ölçer’in imzaları bulunuyor.

Sanatçı, yeni albümünün ilk klibini, albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı Bahsetme’ye çekti. Çekimleri Ortaköy ve Belgrad Ormanı?nda tamamlanan klibin yönetmenliğini Osman Özel üstlendi. Müzik kanallarında yayınlanmadan önce sosyal paylaşım ağlarından sunulan klip, sadece iki günde binlerce kez izlendi. Klibi aşağıda izleyebilir, albüm içeriğini görebilirsiniz.

 1. Bahsetme
  Söz & Müzik:Eflatun
 2. Geç Babam
  Söz & Müzik: Alper Narman & Fettah Can
 3. Kalbimin Işığı
  Söz & Müzik: Görkem Asmaz
 4. Selamla (Akustik)
  Söz & Müzik: Alper Narman & Fettah Can
 5. Türlü Türlü
  Söz & Müzik:Yaşar Tan & Hacer Kumru Kaya
 6. Selamla
  Söz & Müzik: Alper Narman & Fettah Can