Pop müziğin unutulmaz sesi Harun Kolçak, yeni albümü ?Yeniden Doğuyorum? ile uzun süren sessizliğini bozuyor. Bu albümün kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu söyleyen Harun Kolçak, yıllardır biriktirdiği tüm duyguları bu albüme yansıttığını ve yaşadıklarının kendisine unutulmaz şarkılar halinde geri döndüğünü belirtiyor.

Altı yıldır albüm çalışması yapmayan Harun Kolçak, “Yeniden Doğuyorum” isimli albümüyle sevenlerine geri dönüyor. ?Bahanem Yok? adlı şarkıyla çıkış yapmaya hazırlanan Harun Kolçak, yeni albümüyle birlikte hayatında yeni bir döneme girdiğini belirtiyor. Yaşadığı rahatsızlıklardan sonra sağlığına kavuşan ve bu süreçte yaşadıklarını şarkılara döken Harun Kolçak, “Yeniden Doğuyorum” adını verdiği albümünü annesine hediye ediyor.

Esen Entertainment etiketiyle çıkan albümde, Harun Kolçak?ın söz ve bestelerinin dışında; Fatih Erdemci, Garo Mafyan, Mert Ekren, Furkan Işıldar gibi müzisyenlerin de imzaları bulunuyor. Düzenlemelerin Tufan Taş, Mert Ekren ve İskender Paydaş?a ait olduğu albümün sürprizi ise şarkılardan birinin sözünün Aysel Gürel?e ait olması.

Albüm fotoğrafları için Fatih Demir?e poz veren Harun Kolçak, bu çalışmayla birlikte kendisini özleyenleri sevindirecek bir çalışmaya imza attıklarını belirtiyor. Kolçak, “Yeniden Doğuyorum albümü hem naïf ve samimi hem de çok güçlü şarkılarla dolu; çok özel bir album oldu. İlk albümüm gibi kokuyor. Beni sevenler bu albümde ilk şarkılarımın tadını alacak? diyor.

Albümün içeriği şu şekilde:

 1. Yeniden Doğuyorum
  Söz : Harun Kolçak     Besteci : Garo Mafyan     Aranjör : Tufan Taş
 2. Vurgun
  Söz & Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : Tufan Taş
 3. Vazgeçilmez
  Söz : Harun Kolçak & Furkan Işıldar      Besteci : Harun Kolçak
 4. Kaybetmem
  Söz & Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : Tufan Taş
 5. Aşık Oluyorsun
  Söz & Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : Mert Ekren
 6. Biliyorum
  Söz & Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : Tufan Taş
 7. Ben Ölmeden Önce
  Söz & Besteci : Fatih Erdemci    Aranjör : Mert Ekren
 8. Bahanem Yok
  Söz & Besteci & Aranjör : Mert Ekren
 9. Anladım
  Söz & Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : Tufan Taş
 10. Öyle Bir Gece
  Söz : Aysel Gürel     Besteci : Harun Kolçak     Aranjör : İskender Paydaş