Yetenek yarışması “O Ses Türkiye“, Hadise, Hülya Avşar, Murat Boz ve Mustafa Sandal jüriliğinde yeni ve güzel sesler aramaya devam ediyor. Haftalardır ön elemeleri geçen yarışmacıların görülmedikleri seçmelere girdiği ve jürilerin takımlarının oluştuğu programda yeni rounda üç hafta önce geçilmişti. Bu roundda her takımdaki yarışmacılar boks ringi şeklindeki sahnede aynı şarkıda birbirlerine meydan okuyorlar. Takım başkanı olan jüri her düelloda bir yarışmacıyı seçip, yola onunla devam ediyor. İşte dördüncü düello haftasında söylenen şarkılar, yarışmacılar ve kazananlar:

HÜLYA AVŞAR‘IN TAKIMI

Fatma İşcan – Çağrı Emrah Yıldırım düello yaptı. Orhan Gencebay’dan “Bir Teselli Ver” şarkısını söylediler. Fatma kazandı.

İrem Derici – Cansu Balçeli düello yaptı. Pussycat Dolls’dan “Hush Hush” şarkısını seslendirdiler. İrem kazandı.

 

HADİSE‘NİN TAKIMI

Zeynep Türköz – Hazal Kazancı düello yaptı. Nazan Öncel’den “Dillere Düşeceğiz Seninle” şarkısını söylediler. Zeynep kazandı.

Buse Fulya Yılmaz – Gizem Ökten düello yaptı. Cyndi Lauper’dan “Girls Just Wanna Have Fun” şarkısını söylediler. Buse kazandı.

 

MUSTAFA SANDAL‘IN TAKIMI

Refik Ümit Yeşil – Betül Bayram düello yaptı. U2’dan “One” şarkısını seslendirdiler. Betül kazandı.

Melodi Özbatur – Mehmet Yenigün & Koray Polat ikilisi düello yaptı. Renee & Renato’dan “Save Your Love” şarkısını söylediler. Mehmet ve Koray kazandı.

 

MURAT BOZ‘UN TAKIMI

Eren Yalçın – Dicle Olcay düello yaptı. Sıla’dan “Acısa Da Öldürmez” şarkısını söylediler. Dicle kazandı.

Ecem Güvenciler – Melis Kar – Abba Lacsi Farrales düello yaptı. Melis kazandı.