Yetenek yarışması “O Ses Türkiye“, Hadise, Hülya Avşar, Murat Boz ve Mustafa Sandal jüriliğinde yeni ve güzel sesler aramaya devam ediyor. Haftalardır ön elemeleri geçen yarışmacıların görülmedikleri seçmelere girdiği ve jürilerin takımlarının oluştuğu programda yeni rounda iki hafta önce geçilmişti. Sıradaki bölümlerde her takımdaki yarışmacılar boks ringi şeklindeki sahnede aynı şarkıda birbirlerine meydan okuyacaklar. Takım başkanı olan jüri her düelloda bir yarışmacıyı seçip, yola onunla devam edecek. İşte üçüncü düello haftasında söylenen şarkılar, yarışmacılar ve kazananlar:

HÜLYA AVŞAR‘IN TAKIMI

Neylan Özgüler & Serhat Soyyiğit – Merve Mete düello yaptı. Oya & Bora’dan “Sevmek Zamanı” şarkısını söylediler. Merve kazanırken, yarışmanın favorilerinden Neylan & Serhat elendi.

Fırat Akça – Erhan Gürel düello yaptı. Tarkan’dan “Adımı Kalbine Yaz” şarkısını seslendirdiler. Fırat kazandı.

 

HADİSE‘NİN TAKIMI

Şebnem Sevgi Gürses – Elif Şengül düello yaptı. “İkimiz Bir Fidanın” şarkısını söylediler. Elif kazandı.

Hüda Nached – Ege Şakrak düello yaptı. Rihanna’dan “Pon De Replay” şarkısını söylediler. Hüda kazandı.

 

MUSTAFA SANDAL‘IN TAKIMI

Afak Algan – Dilek Özak – Zemine Aras düello yaptı. Ajda Pekkan’dan “Sensiz Yıllarda” şarkısını seslendirdiler. Dilek kazandı.

Cansu Ceren Gönen – Deniz Yükseler düello yaptı. Sezen Aksu’dan “Masum Değiliz” şarkısını söylediler. Cansu kazandı.

 

MURAT BOZ‘UN TAKIMI

Fazilet Özgün – Ayça Aral düello yaptı. İzel’in “Ah Yandım” şarkısını söylediler. Ayça kazandı.

Ezgi Arslan – Melek Nur Katırcıoğlu düello yaptı. Roberta Flack’den “Killing Me Softly” şarkısını söylediler. Melek Nur kazandı.