Bedük, yeni albümü “Ful“ün ilk klibinde yeni nesil 3D teknolojisini kullanıyor. Farklı görselliğiyle dikkat çekecek “Ful Animasyon” şarkısının video klibinde, 3D tekniğiyle görsel bir şölen hazırlandı.

Türkiye’deki dans müziğine dünya standartlarında bir bakış kazandıran Bedük, yeni albümü “Ful”ün ilk klibini Türkçe olarak seslendirdiği “Ful Animasyon” şarkısına çekti. Video, teknolojisinin yanında dövüş ve dans koreografileri ve Hollywood filmlerini andıran görüntüleriyle kendinden söz ettirecek.

Albümleri ve sahne performanslarıyla Türkiye’de daha önce yapılmayanı yaparak müzikseverlerin beğenisini kazanan Bedük’ün yeni klibinin çekimleri Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirildi. Dört günde tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Michael Krautter, yönetmenliğini ise Yalçın Kılıç‘ın üstlendiği klipte Bedük’e manken Katerina Giannaoglou eşlik etti. Bedük ve Katerina Giannouglou’nun özel olarak hazırlandığı, ikili dövüş ve dans koreografilerinin yer aldığı klipte 190 kişilik cast ekibi rol aldı.