Türk Pop Müziği?nin güçlü yorumcu ve bestecilerinden Fatih Erkoç, 40 yıllık müzikal birikimini, ?Yanında Her Kimse? isimli albümüyle sevenlerine sunuyor. Aşk ve sevgi temasının ağırlıklı olarak işlediği albümde, anneye, kardeşe ve sevgiliye karşı hissedilen en sıcak duygular dile getiriliyor. Albüm 17 Şubat’ta Mefa Prodüksiyon etiketiyle raflarda olacak.

16 parçadan oluşan bu albümünde Erkoç?a ait 7 eserin yanı sıra Türk pop müzik tarihine birçok unutulmaz eser kazandıran söz yazarı ve bestecilerinin 6 şarkısı yer alıyor. Bu isimlerden bazıları Adnan Ergil, Ayhan Çakar, Mahmut Oğul, Gökhan Şahin ve Burcu Tatlıses. Ayrıca albümde 3 şarkının farklı versiyonları bulunuyor. Dikkat çekici bir başka detay ise, Fatih Erkoç imzası taşıyan ?Yağmuru Beklerken? isimli enstrümantal beste.

Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç, bu albümde canlı enstrümanların çoğunu kendisi çaldı. Mefa stüdyolarında kaydedilen, düzenleme ve mixleri Fatih Erkoç tarafından yapılan albümün mastering?i ise Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Albümün isim şarkısına gelen ilk klibin ve albüm fotoğraflarının çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası?nda, Onur Ercoşkun yönetmenliğinde gerçekleştirildi. “Yanında Her Kimse” parçasının söz ve müziği Adnan Ergil’e, düzenlemesi Fatih Erkoç’a ait. Yepyeni klibi aşağıda izleyebilirsiniz.