Hepsi grubunun güçlü vokalleriyle tanıdığımız sarışın üyesi Gülçin Ergül, geçtiğimiz yıllarda gruptan ayrılmış, solo kariyerini inşa etmeye başlamıştı. Şarkıcının ilk ürünleri yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Gülçin, “Ara Ara” isimli klibini yayınladı, ilk teklisi “Bravo” ise 25 Ocak’ta raflarda olacak.

Yapımcılığını Deniz Erdem ve Cengiz Erdem?in üstlendiği ?Bravo?da müzisyen kimliği ile de ön planda olan Gülçin?in tüm şarkılarda imzası bulunuyor. Avrupa Müzik etiketli diskin ilk video klibi ?Ara Ara? isimli hareketli şarkıya çekildi. Parçayı Deniz Erdem ve Gülçin yazdı, Özgür Buldum ise düzenledi. Kylie Minogue ve Mariah Carey gibi starlarla çalışan dünyaca ünlü dansçı ve koreograf David Hernandez, Gülçin ve dansçıları için nefes kesen koreografiler hazırladı ve klip çekimindeki dans performanslarıyla da büyük bir titizlikle ilgilendi. Grafik animasyonların kullanıldığı, kurgusu 45 günde tamamlanan ve görsel zenginliği ile iddialı olan video klibi, başarılı yönetmen Süleyman Yüksel yönetti.

Tam albüm öncesi bir hazırlık olarak tanımlanan “Bravo”da Gülçin, içindeki çocuğu terketmemiş ama daha olgun bir müzisyen olarak tanıtılıyor. “Ara Ara”nın klibi ve şarkı sözleriyle beraber albümün şarkı listesini aşağıda görebilirsiniz. Şarkıların kısa tanıtımına ise buraya tıklayarak ulaşın.

  1. Intro
  2. Bravo
  3. Ara Ara
  4. Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın?
  5. Bravo (Satsuma Remix)

ARA ARA

Aşkın olmadığı yerde
Alışkanlığı seçemem
Ruhumu sarmayanlar için
Huzurumdan vazgeçemem

Nefesim kesilir sanmıştım
Uzunu kısası hayattayım
Mutsuzum diye düşündüysen
Gayet iyi ve rahattayım

Duyuyorum atlatamamışsın
Dostlarınla irtibattayım
Kalbim meşgul düşmem aşkına
Bi daha bir daha ara ara

Düt düt düt ama maalesef öbür hattayım

Ara ara meşgul kalbim
Beklemesiz hayattayım
Ara ara ara bir daha ama
Maalesef öbür hattayım

Hayat bir defa provası yok
Kader kimseyi dinlemez
Aşk bir vefa, vefasızı çok
Yazgı yürür teklemez

Verdiğin ödünlerde
Ödül aşktır sanılır
Döndüğün o sözlerde
Bedeller hiç beklemez

Aradığınız kişi şu an başka birisiyle görüşüyor (öpüşüyor)