Ercan Saatçi ve grupları geri dönüyor. Esen Müzik, İzel & Çelik & Ercan üçlüsünün, İzel & Ercan ve Ufuk & Ercan (Uf & Er) ikililerinin albümlerini tekrar piyasaya sürüyor. Kulaklarımızdan hala silinmemiş bir çok klasik parçayı barındıran disklerin kapaklarında orijinal fotoğrafları görme imkanımız da bulunuyor. Eski kapaklarla aradaki fark, fotoğrafların farklı arkaplanlar önünde ve dağıtımcı şirket logosuyla beraber kullanılması.

İzel & Çelik & Ercan’ın “Özledim” albümü 1991 yılında yayımlanmış ve grubun tüm üyelerinin yıllar boyu sürecek kayıt kariyerlerinin başlarında yer almıştı. İzel & Ercan’ın “İşte Yeniden” albümü 1992 yılında yayımlandı. İzel ve Ercan’ın bu albümler öncesinde birer üyesi olduğu Grup Vitamin’den ayrılışlarının sonrasında Ufuk Yıldırım ve Ercan Saatçi’nin kurduğu Uf &Er ise 1992’de “Vitamin Değil Şifa Niyetine” ve 1994’te “Ebabil Bir Kuştur” albümlerini kaydetti. İkinci albüm ismi Gökhan Semiz merkezli asıl Vitamin grubunun “Aşkın Gözyaşları” isimli şarkısında hicvedilmişti. İlk albüm ise şimdi tekrar piyasaya sürülüyor.

İzel son olarak bu yıl Jazznağme albümünü hazırladı. Çelik, 2006 yılında Kod Adı Aşk albümüyle karşımıza çıkmıştı. Ercan Saatçi ise 1998 tarihli Manşet albümünden bu yana Ufuk Yıldırım gibi işin mutfağında yer almaya devam ediyor. 18 Haziran günü piyasaya sürülen albümlerin içeriklerini aşağıda görebilirsiniz. Unutmadan ekleyelim, Esen Müzik, Kenan Doğulu‘nun ilk albümü “Yaparım Bilirsin“i Şubat’ta, ikinci albümü “Sımsıkı Sıkı Sıkı“yı ise yeni kapak tasarımıyla bu ay raflara geri döndürdü.

 1. Dönmelisin
 2. Özledim
 3. Avuçlarım Kanıyor
 4. Ara Ara
 5. Nerdesin
 6. Yeter
 7. Sus
 8. Sen Yokken
 9. Dön Bana
 10. Söyle
 11. Bırakma
 12. Ara Ara (Remix)

 1. İmkanı Yok
 2. İşte Yeniden
 3. İstemem
 4. Nerdesiniz
 5. Bitmesin Bu Rüya
 6. Boşver
 7. Kafam Bozuk
 8. Geri Dön
 9. Sus Konuşma
 10. Eller Havaya
 11. Sen Benimdin
 12. İşte Yeniden (Remix)

 1. Şarkılarla Sevmişiz
 2. Metal Men
 3. Bu Baba Başka Baba
 4. Futbol
 5. Ha Kro Ha Entel
 6. Hebelüp
 7. Alo: 900 900 90.000
 8. Maganda (Last Version)
 9. Reklamlar ( New Version)
 10. Sen Korkma Bebeğim