Sertab Erener, geçtiğimiz yazdan bu yana iki tekliyle önünü açtığı yeni albümü “Rengarenk”in yeni klibini “Koparılan Çiçekler”e çekti. Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan parçanın videosunu Açık Adres’te de beraber çalıştığı Burak Ertaş yönetti. Düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait.

Albümle ilgili çoğu bilgi de açığa çıkmış durumda. İsim şarkısı “Rengarenk”, Nil Karaibrahimgil’in yazdığı sözleri içeriyor. Pinhani’den tanıdığımız Sinan Kaynakçı, Soner Sarıkabadayı, Mustafa Ceceli ve Demir Demirkan albümde ismi geçen diğer müzisyenlerden. “Rengarenk”in prodüktörü, düzenlemeleri Ceceli’yle paylaşan Sertab Erener. Versiyonlarıyla beraber sayısı 17’yi bulan şarkıların arasında sürpriz cover’lar da var. Bunlardan birisi Hakkı Bulut efsanesi “İkimiz Bir Fidanın”.

“Koparılan Çiçekler”in yepyeni videosunu aşağıda izleyebilir, şarkı sözlerini ve “Rengarenk”in albüm içeriğini görebilirsiniz.

İyi ki varsın / İyi ki sevmişim seni / Hem aldın hem çaldın / Helal helal sana / Yok istemem diyen gönlüm çöle bile razı şimdi / Yanlış yola giden bendim lütfen dön gel / Ben yazdım kadere hüznü, perişanı / Sonu gelmez yine de bitemez ümitler / Ama yoksa bahçemin eski şanı / Sebebi koparılan çiçekler

Albümün şarkı listesi şu şekilde:

 1. Rengarenk
 2. Bir Varmışım Bir Yokmuşum
 3. Koparılan Çiçekler
 4. Asla
 5. Bir Damla Gözlerimde
 6. İkimiz Bir Fidanın
 7. Bir Çaresi Bulunur
 8. Avare
 9. İstanbul
 10. Ego
 11. Bu Böyle
 12. Ayrılık ve Biz
 13. Açık Adres ( Akustik )
 14. Koparılan Çiçekler (Akustik)
 15. Koparılan Çiçekler (Remix: David Saboy & Ozan Yılmaz)
 16. Koparılan Çiçekler (Remix: Philippe Laurent)
 17. Koparılan Çiçekler (Remix: Burak Yeter)