29 Mayıs 2010 akşamı Norveç’te gerçekleşen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Manga, “We Could Be The Same” adlı şarkısıyla ikinci oldu. Almanya’nın 246 puanla birinciliği göğüslediği yarışmada ülkeyi “Satellite” isimli şarkısıyla Lena temsil ediyordu. Yarışmayı Romanya üçüncü, Danimarka dördüncü, Azerbaycan beşinci, Belçika ise altıncı sırada tamamladı. Kendi dilinde yarışan ülkelerden en iyi sonucu alan 8. sırayla Yunanistan olurken, son sırada 10 puan toplayabilen İngiltere’yi gördük.

Manga’nın ikinciliği Eurovision tarihinde aldığımız en iyi ikinci derece. Bundan önce Sertab Erener’in katılımıyla birinci, Şebnem Paker’in katılımıyla üçüncü, Athena, Kenan Doğulu ve Hadise’nin katılımıyla dördüncü olmayı başarmıştık. Manga’nın yarı finaldeki kask problemini yaşamadan sunduğu şovu ülkelerden 170 puan topladı. Daha sonra verilen haberlere göre Manga yarıştığı yarı finali birinci olarak tamamlamış. Diğer yarı finalin galibi ise Belçika olmuş.

Manga’nın şovuyla ilgili teknik detayları buradan okuyabilir, ikincilik kazanan final performansını ise aşağıda izleyebilirsiniz.