Demet Akalın‘ın 23 Nisan’da satışa çıkacak olan albümünden haberler ve fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Şarkıcının hakkında son derece iddialı konuştuğu çalışma CD olarak yayımlanmayan “Toz Pembe”yi saymazsak 2008 tarihli “Dans Et”ten bu  yana satışa çıkan ilk Demet Akalın ürünü olacak. Çıkış tarihi aynı zamanda Akalın’ın doğumgününe denk geliyor.

Şarkıcının albümünün çıkış şarkısı için iki olasılık konuşuldu. Bunlardan ilk duyduğumuz, söz ve bestesi Akalın’ın sayısız hitinde imzası bulunan Ersay Üner’e ait olan “Pasta”ydı. Son olarak bahsi geçen ve daha güçlü ihtimal ise Demet Akalın’dan duyduğumuz şarkı sözlerinden oldukça farklı olduğu isminden belli olan “Evli, Mutlu, Çocuklu”. Bu şarkı ise Gökhan Şahin ve Ceyhun Çelikten’e ait (Son karar olarak “Tecrübe” isimli şarkı çıkış şarkısı olacak).

Şahin ve Çelikten ikilisi aynı zamanda isim şarkısı “Zirve”yi yazan isimler. Albümde Gökhan Şahin’in Erdem Kınay’la hazırladığı bir şarkı daha var. “Pasta” ve açılış şarkısı “Bu Benim Partim”in yanında, Ersay Üner’e ait dört şarkı albümde yer alacak. “Pasta”nın Ozan Doğulu remixi, Tan‘ın yazdığı “Çanta”nın orijinal hali ve David Şaboy remixi, Ziynet Sali’nin vokallerde eşlik ettiği “Yemin” ve Yıldız Tilbe‘nin “Aşkperest” albümünün açılış şarkısı “Dayan Yüreğim”in 2010 versiyonu CD’de dinleyebileceğimiz diğer şarkılardan. Akalın, önceki albümlerinde “Vuracak”, “Sana Değer” gibi Yıldız Tilbe hitlerini başarıyla yeniden yorumlamıştı.

Akalın ilk konserini albümün çıkış günü olan 23 Nisan’da Maslak’taki Refresh The Venue’de verecek. Biletler şimdiden satışta. Albümden Kemal Doğulu imzalı fotoğrafları yazının devamında görebilirsiniz.