Polat Yağcı’ya ait olan yeni prodüksiyon şirketi “Poll Production” iki büyük ismin albümlerini bu hafta içinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kutsi‘nin “Bambaşka” albümü ve Hande Yener‘in “Hande’ye Neler Oluyor” çalışması 1 Nisan için gün sayıyor. İki şarkıcı da 2008’de Erol Köse Production’dan albüm çıkarmıştı.

KUTSİ – BAMBAŞKA

İki sene sonra gelen yeni Kutsi albümü “Bambaşka”, Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlandı. On yeni şarkı, bir remix ve bir akustik versiyondan oluşan albümde Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı ve Ceyhun Çelikten gibi isimlerin çalışmaları var. Fotoğraflar ise Kemal Doğulu tarafından çekildi.

 1. Bambaşka
 2. Zor Olsa Da
 3. Boya
 4. Melek
 5. Kısmetine Güven
 6. Son Mektup
 7. Tören
 8. Kiracı
 9. 20’li Yaşlar
 10. Kapımı Çal
 11. Zor Olsa Da ( Versiyon )
 12. Boya ( Versiyon )

HANDE YENER – HANDE’YE NELER OLUYOR?

Prodüktörlüğü Hande Yener ve Polat Yağcı’ya ait olan çalışmada bol bol Sinan Akçıl şarkısı dinleyeceğiz. Çıkış şarkısı içinse bir kararsızlık durumu devam etmekte. “Sopa” ve “Yasak Aşk” şarkıları arasında karar vermekte zorlanan şarkıcı ve ekibi birbirinden farklı açıklamalar yapıyor. Yener’e göre şimdilik son karar “Sopa”. Basın bültenlerinde ise “Yasak Aşk” çıkış parçası olarak duyuruldu. Albüm fotoğrafları Kemal Doğulu tarafından çekildi.

 1. Yasak Aşk
 2. Bodrum
 3. Çöp
 4. Sopa
 5. Bi Gideni Mi Var ?
 6. Kal Kal
 7. Boşa Ağlayan Kız
 8. Kalpsız
 9. Neden Ayrıldık
 10. Ben Kimim
 11. Böyle Olacak
 12. Yasak Aşk ( Remix )
 13. Sopa ( Dans Remix )
 14. Sopa ( Club Remix )