2008’in dijital satış şampiyonu Aslı Güngör, yeni şarkılarıyla dönüyor. Yeni çalışmaları için Sony Music ile anlaşan sanatçının hazırladığı üç şarkılık EP, önümüzdeki günlerde rafta olacak. “Aşk Alev Aldı” isimli CD’nin çıkış parçası, “Ben De Dahil” adlı yavaş bir şarkı. İsim parçası “Aşk Alev Aldı” ve üçüncü şarkı “Simetri” ise hareketli parçalar. Şarkıların söz ve besteleri Aslı Güngör ve kardeşi Burcu Güngör tarafından yazıldı. Aslı Güngör aynı zamanda albümün müzik prodüktörlüğünü üstlendi.

Çıkış şarkısı “Ben De Dahil”in videosu geçtiğimiz Pazartesi günü Ağaoğlu My City Hotel’de çekildi. Salih Singin’in yönettiği videoda bir otel odasında yaşanan mutsuz ilişkiler konu ediliyor. Albümün fotoğraf çekimleri de aynı mekanda yapıldı. Radyolara gönderilen şarkı gnçPLAY üzerinden dinleyicilerle buluştu. Çekilen video gün ışığına çıkmak için önümüzdeki haftayı bekliyor.

Aslı Güngör, yeni imajı ve şarkılarıyla hayranlarını memnun edecek gibi gözüküyor. Bestesi Aslı Güngör’e ait “Ben De Dahil”in Burcu Güngör imzalı sözleri şu şekilde:

“Ben yaklaştım, sen uzaklaştın
Yine de ortak bir duyguyu paylaştık
Emsalsiz bir hüznü davet ettin evimize
Giderek daha fazla işledi içimize

Farkındayım artık sessizliğin sonsuz
Zaten tekrar dönsen de gönlün ruhsuz
Farkındayım, tadım kalmadı benim de aman
Zaten tekrar dönsem dostlara bile anlatamam

Neden aşkta herkes mutlu değil
Ne yazık ki buna ben de dahil
Neden aşkta herkes şanslı değil
Ve yazık ki buna ben de dahil”